Srečanje z dedki in babicami

Sončno sredino dopoldne, meseca aprila, smo izkoristila za čudovito druženje z našimi dedki in babicami. Želja, da povabimo stare starše med vrteške zidove je že kar nekaj časa tlila med našimi vzgojitelji, navsezadnje pa tudi med našimi otroki. Idejo smo obudili in dan je bil fantastičen.

Najprej smo se s kratko dramatizacijo predstavili otroci lutkovnega krožka, kasneje pa se napotili vsak v svojo igralnico, kjer smo pridno pričeli ustvarjati velikonočne motive. Priznati moramo, da so se naši stari starši odlično izkazali. Seveda smo naše druženje nadaljevali na dvorišču vrtca, kjer smo se ob  prijetnem klepetu in sadno-slanem prigrizku izkoristili sončne žarke ter kovali nove ideje za prihodnje leto. Kako je potekal naš dopoldan? Vabljeni k ogledu.

Uvrščeno v Delavnice, Malčki palčki, Pikapolonice, Škrati, Skupine, Sončki