Barbarno in nastop v “Mestu želja”

Tudi otroci iz vrtca smo s svojimi zdelki sodelovali na Barbarnem sejmu v Cirkulanah. En dopoldan se je naša avla spremenila v pravo delavnico. Tja je vzgojiteljica Nada povabila otroke iz dveh starejših skupin, kjer so naredili škrate, slike s servietno tehniko in s  tempera barvami ter  čopiči so ustvarjali na temo prazniki in zima.

Te izdelke in izdelke učencev osnovne šole pa so lahko obiskovalci kupili tudi na stojnicah, na naši vsakoletni prireditvi, letos z naslovom “Mesto želja”, na kateri so nastopili Pikapolonice in Sončki. Zaplesali so “Ples snežink”, ob spremljavi otroškega pevskega zbora. Toliko lepih misli, toliko lepih želja je bilo izrečenih. Upajmo, da ste tudi vi začutili to čarobnost praznikov, ki prihajajo.

Uvrščeno v Bube, Gosenice, Lupinice, Metulji, Skupine