Glasbeno presenečenje-obisk Poskočnih muzikantov

… Radi, radi mamo dobro muziko’,…. je melodija, katera se je v mesecu oktobru najbolj pogosto slišala iz naše igralnice. Pikapolonice smo namrec pridno vadile ples, s katerim smo se prijavili na nagradni natečaj trgovine Pikapolonica. Izpilili smo korake, se posneli, poslali posnetek in držali pesti. Tako močno, da smo le uspeli in nagrada je bila naša.

Tako smo, 18.12.2019 v vrtcu dobili obisk. Otroci vseh skupin smo se zbrali v telovadnici, kjer smo  nestrpno čakali presenečenje. Naenkrat smo pred sabo zagledali dva člana priljubljene slovenske glasbene skupine Poskočni muzikanti. Zabavala sta nas s petjem in plesom. Najbolj pa smo se razveselili maskote Pikapolonice, ki je z nami veselo poplesavala ob zvokih kitare. Vsi otroci smo z navdušenjem rajali in se zabavali. Čeprav je čas prehitro minil, se bomo našega poskočnega rajanja še dolgo spominjali.

Uvrščeno v Bube, Gosenice, Lupinice, Metulji, Skupine