Praznični december pri Malčkih palčkih

V mesecu decembru smo v skupino Malčki palčki sprejeli dva novinca – Luka in Žiga- skupaj nas je že 13. Fanta sta se lepo ujela z našimi palčki in že veselo kolovratita po igralnici gor in dol.

Smo pa Malčki zelo delovni in ustvarjalni. Da bi se v teh predprazničnih dneh počutili še posebej veselo, smo si okrasili tudi hodnik pred malo skupino in garderobne omarice. V avli smo okrasili smrekico- vse skupine skupaj smo si ob smrekici priredile rajanje.

Otroci so veselo ustvarjali tudi v skupini in izdelali smo čudovite snežake. Naredili smo še voščilnice in otroci so jih ponosno nesli na svoje omarice, da jih skupaj s starši odnesejo domov.

Obiskali so nas tudi Poskočni muzikanti in nam tako zelo popestrili dopoldan v vrtcu.

Ponoči nas je obiskal še Božiček in nam pod smrekico v avli nastavil darila za skupine- napisal nam je tudi pismo. Zelo nas je razveselil.

Preživeli smo čaroben december, poln presenečenj in zdaj so pred vrati prazniki- preživite jih sproščeno in v prijetni družbi.

Vsem želimo vesel božič in srečno novo leto.

Uvrščeno v Lupinice