V pričakovanju veselega decembra pri Sončkih

Sončki smo spoznavali gozd in gozdne živali. Sprehajali smo se do gozda in opazovali drevesa, kako so gola. Občudovali in uživali smo pod drevesom v vetru, ogledovali odpadanje listov ter jih nabirali.  Iz listkov smo tudi likovno ustvarjali. Pisali in ustvarjali smo pravljico za Poštarja Pavlija in izdelali gozdne živali po vsebini pravljice: Pod medvedovim dežnikom.V tednu tradicionalnega zajtrka smo se sončki pogovarjali in seznanjali o čebelicah. Zelo radi smo zaplesali na glasbo Čebelice od Čukov, izdelali smo satovje in čebelice iz tulcev in temepera barve. Veliko hodimo na sprehod, zato smo izvedli v vrtcu tudi razgibavanje na temo prometa in se šli igrico semafor.

Ves december smo odkrivali adventni koledar z zanimivimi sporočili, ki smo jih izvedli.V veselem decembru smo ustvarjali Miklavže, Božičke, snežake, voščilnice z posvetilom. Pisali smo tudi pismo Poštarju Pavliju za Božička, ki nam je po pošti poslal darilca, zanimivo družabno igro. Okrasili smo tudi jelko v igralnici, potiskali smrekico na oknu igralnice ter naslikali kaj si želimo od Božička. Da pa nismo samo delali in ustvarjali, smo se tudi igrali in to si oglejte na slikah.

(Skupno 126 obiskov, današnjih obiskov 1)

Komentiraj

Uvrščeno v Sončki

Komentiranje je onemogočeno.