Obvestilo-delo na daljavo

Delo na daljavo bomo vzpostavili tudi strokovni delavci vrtca. Vsa navodila oz. kako pridete do določenih vsebin, ki so pomembne za vašega otroka, najdete na spletni strani šole (slikovni prikaz: kliknete “Spletne skupnosti” , nato kliknete razdelek “Pouk v času epidemije” in nato “VRTEC”). Strokovni delavci vrtca bomo dnevno objavljali dejavnosti, ki jih boste lahko izvajali doma skupaj z vašim otrokom. Dejavnosti bodo raznolike, saj vendarle moramo pokrivati vsa področja po kurikulumu. Dejavnosti bomo prilagodili glede na starost otrok, zato vas naprošam, da obiščete skupino, v katero vaš otrok zahaja. Seveda, se bomo pri podajanju dejanosti še naprej trudili, da bodo zanimive, poučne in predvsem navihane. Z delom na daljavo pričnemo v ponedeljek 23.3.2020.

Veliko zabave.