Otvoritev prenovljene trgovine Mercator

Junijski dnevi so za skupino Metulji bili zelo pomembni. Kar nekaj dogodkov je sledilo, še preden smo se veliki Metulji odpravili na dolge počitnice in še predenm bomo pogumno zakorakali “ulico višje” – proti šoli. Tako smo se 10.6.2021 v dopoldanskem času odpravili proti trgovini Mercator, kjer smo s krajšim pevskim programom oznanili pričetek slavnostne otvoritve prenovljene trgovine v Cirkulanah, obenem pa prejeli donacijo podjetja Mercator. Donacijo v vrednosti 1000 eur bomo vsekakor porabili za igrače, katerih se otroci vedno razveselimo.

Hvala, ker nam omogočite, da ob številnih pripomočkih lahko raziskujemo domišljijski svet in nadgrajujemo otroško navihanost.

V imenu otrok, zaposlenih, vodstva in vseh staršev se podjetju Mercator še enkrat iz srca zahvaljujemo za prijaznost in velikodušno donacijo.

(Skupno 32 obiskov, današnjih obiskov 1)