“Gosenice” zakorakale v novo šolsko leto…

…pa res, zelo pogumno! Tako vzgojiteljici kot otroci smo prvega septembra prvič zakorakili v skupino »gosenic«. Zelo lepo smo se ujeli, stkali nova, prisrčna prijateljstva predvsem pa začeli raziskovati svet v vrtcu in izven njega. V mesecih od septembra pa vse do decembra smo zelo veliko prepevali in plesali, se naučili lepih deklamacij, likovno ustvarjali ter hodili na sprehode kjer smo od blizu spoznavali naravo v jeseni. Okušali smo jesenske pridelke, jih razvrščali, celo skuhali kompot iz slastnih in sladkih hrušk ter jabolk. V mesecu novembru nas je obiskala Muca Copatarica. Z velikim zanimanjem smo prisluhnili njeni zgodbi, se poigrali z našimi copatki, zdaj pa nam je za karatek čas pobegnila v svojo hiško, kjer šiva otrokom copatke in se vrne spet v januarju. Naši dnevi v vrtcu so bili vse do danes zelo zanimivi in pestri. Včasih ne uspemo vsega fotografsko dokumentirati, pa vendar vas spodaj v galeriji čaka nekaj zelo zgovornih fotografij. Veliko užitkov ob gledanju le teh ter lep pozdrav od »Gosenic« do naslednjič.