MALI AMPAK VESELI IN RADOVEDNI

Tudi pri Lupinicah smo veselo zakorakali v novo šolsko leto. Nekateri zelo pogumno, tisti, ki so pa vrata vrtca prestopili prvič pa malo manj. Ampak hitro je ta strah zbežal iz naše hiške kajti otroci novinčki so hitro spoznali kako lepo in varno je v vrtcu ob družbi novih prijateljev ter vzgojiteljic.

Ob uvajanju novih prijateljev smo si čas krajšali s sprehodi, opazovanjem čudovite narave v jesenskih barvah, spoznavanju jesenskih plodov, spoznali pa smo tudi nekaj pesmic in deklamacij o jeseni. Zelo nam je ostal v spominu dan, ko so nas v vrtcu obiskali babice in dedki. Skupaj z njimi smo se odpravili na sprehod ter se podružili na nogometnem igrišču.

Nekega dne nas niti zvok gasilske sirene ni prestrašil. Zelo hitro smo opravili evakucijo iz vrtca ter za uspešno vajo bili deležni čestitk naših prijaznih gasilcev.

V naši skupinici zelo uživamo kadar se prižge zvočnik in lahko glasno zapojemo ali veselo zaplešemo ob glasbi.

Čeprav smo še zelo majhni se vsakodnevno navajamo na kahlice. Ne boste verjeli, kahlice so polne naših lužic, mi pa zelo ponosni. Nekateri frajerji so tudi že pleničke odvrgli v koš in jih več ne potrebujejo.

Naše fotografije v galeriji so dovolj zgovorne in vam bodo več povedale o dogajanju v najmlajši skupinici “Lupinice”. Vabljeni k ogledu.