Vedno večje “Lupinice”

Veseli december ja na nas pustil veliko lepih vtisov pa vendar smo se zelo veselili prihajajočega novega leta in novih izzivov, ki jih bomo z velikim zanimanjem, radovednostjo in veseljem tudi premagovali. Otroci so od začetka šolskega leta zelo napredovali, nekateri so celo za vedno odvrgli pleničke, drugi pa že pogumno lulaljo in kakajo v kahlico. Tako veliki smo že, da sami prihajamo pa zajtrk, kosilo ter malico in ob koncu obroka vse pridno pospravimo. Morda nas je ravno zato, ker smo tako pridni in samostojni razveselil sneg ali pa je morda že bil čas, da zima pride tudi k nam. Na snegu smo zelo uživali. Želimo si, da bi le lahko večkrat. Če tudi nas je sneg razveseljeval zelo kratek čas, smo se mi veliko pogovarjali o aktivnostih na snegu, zimskih oblačilih, zimskem vremenu in celo tudi o tem, kako mrzlo zimo odgnati. Ugotovili smo, da zimo preganjajo kurenti. Tudi v vrtcu nas je obiskal kurent in nam predstavil opremo v katero je oblečeni. Zelo smo se zabavali, malo pa se tudi prestrašili glasnih zvoncev in zanimive kurentove kape. Zimske dni smo preživeli zelo lepo. V skupino smo sprejeli nekaj novih prijateljev, ki pa se danes že zelo pogumno in veselo igrajo z nami. Kaj vse smo še počeli pa si le oglejte v galeriji. Lep pozdrav do naslednič od Lupinic.

(Skupno 5 obiskov, današnjih obiskov 1)