Kaj vse smo počeli pri Gosenicah?

Pri nas, pri Gosenicah ni nikoli dolgčas. Tople jesenske dni smo izkoristili za sprehod v gozd, na travnik in njivo kjer smo odkrivali čare jeseni. Nabrali smo jesenskih plodov, iz katerih smo kasneje ustvarjali in nastale so prave umetnine. 
Jesen je kar hitro zamenjala zima, ki pa nam je nasula snega le za vzorec. Smo pa si zimsko vzdušje pričarali v igralnici. Pekli smo jabolčni zavitek, piškote in tudi žemljice. Seveda smo vse tudi poskusili…mmmm, bilo je odlično. 
Izpeljali smo kar nekaj skupnih dogodkov…evakuacijska vaja, Dan krompirjevih jedi, Tradicionalni slovenski zajtrk…in tako otrokom popestrili dopoldneve v vrtcu.
Veliko smo se pogovarjali o zdravi prehrani, pokukali smo tudi v svet pravljic.
Ni pa manjkalo priprav na veseli december, ko je v našem vrtcu še posebej veselo. Iz igralnice se je slišala praznična glasba in tudi dišalo je po praznikih. Izdelali smo zimsko dekoracijo, snežne krogle, posejali smo božično žito in še veliko veliko drugih aktivnosti….in vse to po navodilih iz adventnega koledarja. Le-te je za nas pripravil nihče drug, kot Božiček.
In veste kaj…imamo že načrte za leto, ki prihaja, ampak naj ostanejo še skrivnost…
Želimo vam, da je leto, ki prihaja, polno izzivov, ki bodo v vas pustili prav poseben pečat. Pa srečno! 

(Skupno 11 obiskov, današnjih obiskov 1)