Praznovali smo “Teden otroka”

V tednu od 4.10. do 8.10. smo v vrtcu praznovali »Teden otroka«, katerega tema je bila »Razigran uživaj dan«. Vsak dan v tednu smo preživeli karseda razigrano.

Žal se skupine nismo smele družiti med seboj, kot v preteklih letih v tem času, ampak so dejavnosti bile izvedeni v  vsaki skupini posebej.

V ponedeljek smo se spremenili v prave mojstre ustvarjanja. Pri Lupinicah so nastale buče, pri Gosenicah pa sončnice. Pri Bubah in Metuljih pa so nastala strašila. V torek smo izvedli pohod z nahrbtniki. Seveda pa v nahrbtnikih nista manjkala sendvič in sok. V sredo smo sodelovali v vseslovenskem projektu ”Ulice otrokom”. Parkirišče in cestišče pred vrtcem smo porisali s kredami, na temo promet. V četrtek pa nas je v vrtcu obiskala Biba, ki se rada giba. Najprej smo se dobro razmigali (z gibanjem smo ponazorili izdelavo zdravega napitka), nato pa nas je Biba razveselila z zgodbo o Rdeči žogi. V veliki skrinji za igrače nas je čakalo sladko presenečenje.

Petek pa je bil prav poseben dan, dan ko je v našem vrtcu dišalo po palačinkah.

Mmmmmm, kako so bile slastne.

(Skupno 203 obiskov, današnjih obiskov 1)