ČAROBNOST MESECA DECEMBRA V VRTCU CIRKULANE

OTROCI IN VZGOJITELJICE VAM ŽELIMO USPEŠNO, SREČNO, IGRIVO TER ZDRAVO NOVO LETO!

Kako hitro je prišel najlepši, čarobni čas v letu. V mesecu decembru so nas še posebej razveseljevale praznično obarvane dejavnosti, veliko smo ustvarjali, plesali, prepevali predvsem pa okraševali prostore vrtca. Vremenske razmere nam niso ravno pustile, da bi lahko praznični december praznovali v vsem njegovem čaru, pa vendar se nismo pustili zmesti in ga doživeli in preživeli še lepše, v krogu dobrih prijateljev. Ob vrnitvi v vrtec po praznikih nas je pod smrekico pričakalo čudovito presenečenje. Božiček je za vsako skupino pustil vrečo presenečenja, ni pa pozabil na sporočilce v katerem je opomnil otroke, da morajo pridno ubogati starše, vzgojitelje, lepo skrbeti za igrače ter biti prijazni drug do drugega. December in praznični čas sta za nami, mi pa že veselo strmimo k novim, veselim dogodivščinam novega leta. Vabljeni k ogledu fotografij vseh skupin iz vrtca Cirkulane.

(Skupno 24 obiskov, današnjih obiskov 1)