PRAZNOVANJE V TEDNU OTROKA

V našem čudovitem vrtcu smo bili v tednu otroka zelo radovedni, veseli in navihani. Le kaj vse smo počeli?

V ponedeljek je zadišalo iz naše kuhinje, saj smo pripravili in spekli slastne piškote. Le za koga smo jih spekli?!

V torek smo se pridružili vsakoletnemu projektu “Ulice otrokom”. Na ta dan smo naše parkirišče spremenili v igrišče. Odeli smo ga v lepe barve pisanih kred.

V sredo smo medse povabili babice in dedke ter z njimi preživeli najlepši dan. Ob koncu obiska smo jih razveselili s piškoti.

V četrtek smo se podali iz ene igralnice v drugo, preizkusili vse igrače ter se poveselili s prijatelji iz vseh skupin.

In že je bil tukaj petek, zadnji dan našega zabavnega tedna. Za veliko presenečenje so poskrbele vzgojiteljice, saj so odigrale čudovito gledališko predstavo o jeseni. Ob koncu predstave je lisica “Zvitorepka” povabila vse otroke na lov za skritim zakladom.

Tako čudovito smo preživeli teden v katerem praznujejo naši največji zakladi-naši otroci. Želimo jim še naprej veliko brezskrbnih, radovednih ter veselih dni.