“Gosenice” tudi pozimi ne počivajo

Zima, zima bela, vrh gore sedela,…zelo dolgo smo morali čakati, da smo se razveselili snega in le za kratek čas smo si lahko privoščili vragolije na snegu. Zelo smo uživali in prav nič nas ni zeblo. V igralnici smo bili skozi zimo zelo ustvarjalni, prebrali smo veliko zgodbic, se nagajivo našemili ter se preko računalnika spoznali z našimi novimi prijatelji iz vrtca Ilirska Bistrica. Kako nenavadno je imeti prijatelje “na” računalniku. Čaka še nas kar nekaj virtualnih srečanj z njimi in zelo se jih veselimo. Naučili smo se kar nekaj pesmic in deklamacij, ki smo jih z veseljem predstavili prijateljem iz Ilirske Bistrice. V skupini “Gosenice” se zelo veliko dogaja. Postali smo že zelo veliki frajerji saj nas veliko ne uporablja več plenic, ostali pa veselo uporabljamo tudi kahlice. Zelo radi zaplešemo ob glasni glasbi, še rajši pa se igramo v naših igralnih kotičkih. Sedaj je že pomlad. Kaj lepega nam je prinesla v igralnico pa izveste ob naslednjem javljanju.

(Skupno 8 obiskov, današnjih obiskov 1)