SLOVO MINIMATURANTOV TER ZAKLJUČNA PRIREDITEV VRTCA

V mesecu septembru, ob začetku šolskega leta je veliko otrok prestrašeno pokukalo skozi vrtčevska vrata, nekateri so celo zelo pogumno in zvedavo pestopili prag vrtca, spet drugi so se zelo veselili ponovnega snidenja s prijatelji po dolgih počitnicah. Pa vendar smo vsi vedeli, da nas čaka izjemno leto polno dogodivščin. To leto je odbrzelo s svetlobno hitrostjo in zdaj vam že pišemo in predstavljamo kako lepo smo preživeli našo zadnjo prireditev v tem šolskem letu. Tokrat smo zbrale pogum vse skupine in se zelo dobro pripravile na nastop. Prepričani smo, da so naši obiskovalci zelo uživali ob našem kulturnem programu. Priteklo je tudi nekaj solz kajti od vrtca se je poslovilo enajst nadebudnih in zvedavih otrok, ki bodo septmbra prvič prestopili prag šole. Kolektiv vrtca in vsi prijatelji jim želimo, da pogumno stopajo po poti učenosti in naj vrtčevskih dni nikoli ne pozbijo.