SLAVNOSTNI SPREJEM MINIMATURANTOV NA OBČINI CIRKULANE

Vijolične majčke, vijolične kape in glasni piski piščalk so zaznamovale naš sprehod od vrtca do občine, kjer nas je sprejela gospa županja Antonija Žumbar. Na poti nas je spremljala tudi gospa ravnateljica Suzana Petek. Polna miza dobrot nas je kar vabila v sejno sobo kjer smo pokazali svoje pevske in plesne talente. Glede na videno in slišano smo gospo ravnateljico povprašali ali je šola res pripravljena na nas. Vrata šole so nam po njenih besedah na stežaj odprta. Na naši novi, nam še neznani šolski poti nam je vse dobro zaželela tudi gospa županja, k lepim željam se je pridružila tudi direktorica občinske uprave gospa Marjetka Šibila.

Ob prijetnem kramljanju je čas hitro minil in že smo se podali nazaj k svojim vrtčevskim prijateljem. In veste kaj?! Na poti smo srečali naše bodoče velike prijatelje. Obljubili so, da nas bodo čuvali in nam pomagali.